FAQ

Zamówienia i wycena

Każdy stołek barowy jest robiony przez nas ręcznie na indywidualne zamówienie klienta.  

Ty wybierasz styl Epo-Hokera, jego wysokość, rodzaj drewna i kolor żywicy epoksydowej – my tworzymy unikatowy produkt tylko dla Ciebie.

Zapytania przyjmujemy od poniedziałku do piątku za pośrednictwem maila info@epoxted.pl lub telefonicznie pod numerem +48 510 139 701 w godzinach 8.00-16.00.

Po złożeniu zapytania o wybrany przez Ciebie rodzaj Epo-Hokera wyceniamy dany projekt. Wycena jest bezpłatna. Po zaakceptowaniu wyceny, wpłacasz 50% zaliczki, a my przystępujemy do wykonania zamówienia.

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji jest każdorazowo uzgadniany z klientem. Średnio czas oczekiwania wynosi jeden miesiąc liczony od potwierdzenia zamówienia/wpłaty zaliczki na nasze konto.

Dlaczego jeden miesiąc? Najpierw wybieramy i impregnujemy drewno, kolejny krok to zalanie i zastygnięcie żywicy, co trwa do 6 dni. Następnie nadajemy Epo-Hokerowi odpowiedni kształt. Po tym zabiegu Epo-Hoker jest lakierowany. Czas prawidłowego utwardzenia lakieru wynosi z reguły dwa tygodnie. Jeszcze tylko polerowanie i Twoje hokery są gotowe do wysyłki.

Dodatkowo będziesz otrzymywał na bieżąco zdjęcia z postępu prac nad Twoimi Epo-Hokerami.

Wysyłka

Twoje Epo-Hokery możesz odebrać osobiście lub wyślemy je na wskazany przez Ciebie adres. Koszt przesyłki zarówno krajowej, jak i zagranicznej, uzgodnimy mailowo lub  telefonicznie.

Każda przesyłka jest ubezpieczona, w razie uszkodzeń w transporcie proszę jej nie przyjmować, tylko spisać w obecności kuriera protokół, który będzie podstawą do wniosku o odszkodowanie.

Niepowtarzalność Epo-Hokera

Nie zrobimy dwóch identycznych Epo-Hokerów. Zawsze będą się różnić choćby minimalnie układem drewna lub żywicy epoksydowej. Właśnie dlatego prosimy Was o uprzedni kontakt z nami w celu ustalenia ostatecznego zamówienia.

Spełniamy zachcianki

Masz własny pomysł na Epo-Hokera? Chcesz zmienić kolor żywicy na inny niż proponujemy? A może chcesz zalać w żywicy np. części samochodowe lub pamiątki z wakacji? Skontaktuj się z nami.

Uwaga

Pamiętaj, że różne urządzenia elektroniczne wyświetlają kolory inaczej.

Dzieje się tak dlatego, że producenci dostosowują ustawienia barw, aby zapewnić to, co ich zdaniem jest najlepszą jakością obrazu. Możemy jednak zapewnić, że kolory drewna i żywicy epoksydowej są intensywne i soczyste.